Čapí hnízdo v Bohuslavicích

Oficiální stránka fanoušků čapího hnízda na komíně firmy KARA v Bohuslavicích u Trutnova

Čapí život (přednáška)

Ve čtvrtek 30. září 2021 od 18 hodin proběhla v nově zrekonstruovaném malém sále Kulturního klubu ve Velkých Svatoňovicích přednáška s názvem “Čapí život aneb Pod oblohou za každého počasí”. S ohledem na kapacitu prostoru (cca 20 míst k sezení), a projevený zájem lidí i ze vzdálených koutů republiky, pořídil Lukáš Ronge záznam celého vystoupení. Ten je k dispozici na YouTube (viz níže). Sál byl zcela zaplněn, děkuji všem za účast i trpělivost při výkladu trvajícím nakonec bezmála hodinu a půl. Lukášovi též děkuji za zabezpečení a zpracování záznamu.

11 komentářů

 1. Tomáši skvelý nápad, Lukáši vďaka za sprostredkovanie prednášky, nedá sa byť bez bocianov :-))

 2. Úžasná přednáška. Jsem z Prahy nemohu se přednášek zúčastnit a takto je to super. Sleduji 3 hnízda Bonyho, Betynku a Bohuslavice a doufám že příští rok i Markétku.

 3. Poděkování za velmi poučnou přednášku a všechny záznamy v letošním roce. Již se těším na příští sezónu. Zdravím všechny ze Stockholmu. 🙏

  1. It would took really big amount of time to create subtitles, as there is not written text even in Czech...

 4. Pane Prouzo,
  Díky, díky, díky. Vaše práce je úžasná a děláte tím radost mnoha lidem napříč naší republikou....a dnes už i celým světem. Bravo.

 5. Také já děkuji mnohokrát za skvělou přednášku s mnohými zajímavostmi slovem i obrazem, nemohu se dočkat jara, až k nám zase naši miláčkové přiletí...V. Vitoušová.

 6. DOBRÝ VEČER TOMÁŠI,MÁM DOTAZ,PROČ V LINDHEIMU JSOU JEŠTĚ ČÁPI?DĚKUJI MIRKA PS.VAŠE POVÍDÁNÍ O ČÁPECH BLO SUPER,TĚŠÍM SE NA JARO

  1. Čápi z Lindheimu neodlétají a zůstávají přes zimu na hnízdě. Jsou přikrmování člověkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

0:00
0:00