Čapí placky 2020

Čapí placky 2020

Abych předešel zmatkům a dalším dotazům ohledně upomínkových předmětů za rok 2020: placky a magnetky s čapí tematikou letošního roku budou dostupné nejspíše během listopadu. Prvně vám pravděpodobně během září nabídnu webový dotazník. Bude mne zajímat, kolik lidí bude mít zájem, o jaký typ předmětu (placka vs. magnetka), v jakém počtu a s jakým způsobem doručení (osobní, dovážka, poštou). Zároveň se poté dozvíte i výrobní ceny – ty s množstvím klesají od cca 30,- Kč za jednu placku k 18,- Kč za sto placek. Poštovné v rámci ČR vychází na 19,- Kč plus vyztužená obálka za 8,- Kč. Cena odeslání do zahraničí je vyšší. Případný zisk bude stejně jako v minulosti poukázán na účet ZS Jaroměř. Dám na výběr mezi několika motivy (můžete sami navrhnout vhodné z archivu snímků z webkamer). Motivy budou bez úprav, pouze s textem „Bohuslavice 2020“, případně bez textu.
Distribuce bude následně probíhat těmito metodami – osobním odběrem, domluvenou dovážkou a poštou. Byl bych ale rád, aby doručení poštou bylo až poslední možností, protože je pro mě poměrně časově náročné.

Navíc s Lukášem uvažujeme o využití služeb e-shopu, který by umožnil nechat si vyrobit řadu předmětů  (hrnky, trika, plakety, magnetky) dle vlastního výběru z motivů, které bychom poskytli. Hledáme i výrobce, který by byl schopen stejným způsobem vyrobit kalendáře. Dodali bychom pak grafický základ a o výrobu a distribuci by se již postarala sama firma. Platili byste přímo jí a produkt by byl přímo doručen vám bez našeho přičinění.

12 thoughts on “Čapí placky 2020

  1. Pěkný den, na plaketkách by mohli být čápátka od doby jak postupně rostli. Mrňavky byli také moc roztomilý. Děkujeme, ať se daří. Daniela.

  2. U mne připadá jen ta pošta, takže ten e-shop by byl možná dobrý. Ale i tak, pokud by bylo možné ty magnetky poslat, ráda zaplatím i poštovné- nebylo by lepší dobírkou, to by bylo nejjednodušší . Je to jen o pár koruna dražší, ale to určitě každý rád dá.♥

  3. Z toho mám velkou radost.Kalendar by byl super.Dekujeme za informaci a už se moc těšíme, protože je nám stále smutno při pohledu na prázdné hnízdečko.

  4. Dobrý večer. Zkuste se obrátit s dotazem ohledně kalendářů na firmu Leon, Praha 4 Chodov. Majitel firmy, pan Pačes, je velmi milý a ochotný pán. Věřím, že pokud to bude jen trochu možné, rád pomůže. Záleží samozřejmě na počtu kusů. Jeho kalendáře jsou nádherné. Přeji krásný den, Troblová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial