Sezóna 2020

Sezóna 2020

Černobílí ptáci co za obzorem zmizí, jsou to naši čápi i mladí draci, jež svobodní se narodili a svobodní též mizí. Kapesník slzy mé rosí, jsou to chvíle dojemné, kdy dojatí jsme mnozí. Přejme našim miláčkům klidný let, dlouhý, šťastný život a na jaře bezpečný návrat domů.

Petr Vranka

🌞*Černobíií* *ptáci* co za obzorem *zmizí*, jsou to naši *čápi *i *mladí* *draci*, jež svobodní se narodili a svobodní též mizí. Kapesník *slzy *mé rosí, jsou to chvíle dojemné, kdy dojatí jsme *mnozí*.🌞 **PŘEJME NAŠIM MILÁČKŮM KLIDNÝ LET, DLOUHÝ,ŠŤASTNÝ ŽIVOT A NA JAŘE BEZPEČNÝ NÁVRAT DOMŮ. **🌞❤️❤️💓💓💓💓

Zveřejnil(a) Petr Veliký dne Pátek 21. srpna 2020

2 thoughts on “Sezóna 2020

  1. Vážení vzdálení přátelé, to, co děláte, je dokonalé. S manželem sledujeme čapí hnízda již delší dobu, bohužel pouze na internetu, v našem okolí je nemáme. V loňském roce jsme sledovali Mnichovo Hradiště, letos u něj manžel zůstal; já přešla k vám. Opravdu, jste všichni úžasní, každý den před odchodem do práce i hned po návratu jsem seděla u monitoru, u vás, v Bohuslavicích. Koukat na něco tak krásného a z vaší strany s láskou a naprostou profesionalitou zaznamenaného bylo fantastické. Moc děkuji!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial