Dobrý večer,od minulého týdne pravidelně sleduju hnízda je mi moc líto Betynka a Kubíka , nešlo by to hnízdo na podzim vylepšit, v Příšovicích mají taky základ hnízda vypletený od lidí.Držím jim pěsti ať vyvedou mládě
,😍😍☀️
Prosím čekejte...



