Zdravím všechny v Bohuslavicích pokud ještě jako já nespí. Je mi 84 roků a měl bych jít již spát a přesto sedím u počítače a dívám se jak si Bohunka čistí garderóbu. Bohoušek plní funkci zodpovědného otce ač mu padají víčka u očí. Je vidět že je stále ve střehu, protože ve 23,01 si krásně zívl protože každý živý tvor když spí nezívá. Já aspoň ne, nebo o tom nevím.Díky vám za krásné zážitky které nám připravujete. Když někdy ve dne otevřu počítač neopomenu se podívat co se děje na komíně. To spíše zapomenu na úkoly který jsem si naplánoval udělat. Protože zívám jako Bohouš, tak přeji dobrou noc a těším se na ráno. Rud. Chramosta Jičín. 21,5,2021 23.34. hod.
Prosím čekejte...



