A já pořád koukám, kde se děti toulají ......a oni už létají bůhví kde. Děti opouští své domovy a rodiče, tak je to i v našem životě. Přeji šťastný start do samostatného života. Bohunku a Bohouše budu i dále sledovat.
Prosím čekejte...



