Moc dojemné: "Mějte se krásně, děti naše! ..." A opuštění rodiče ... to tak v životě bývá. Uprostřed června jsem jela podél Úpy a byla jsem ráda, že jsem hnízdo viděla naživo, Bohunku, Bohouše, i hlavy dětí vykukovaly.
Prosím čekejte...



